Lubimy drewno

Lubimy
        DREWNO!

 

 

Większość klocków i zabawek w sklepach zrobionych jest z plastiku. Produkują je duże maszyny, które zużywają mnóstwo energii i wytwarzają tysiące jednakowych elementów na godzinę. Dzięki temu można szybko sprzedać wiele zabawek i wiele zarobić.

Za to drzewa rosną powoli i wymagają dużo więcej pracy człowieka. Surowe drewno trzeba wysuszyć, pociąć, oszlifować, dodać litery i ewentualnie pomalować. To sporo pracy, dlatego tak często drewno przegrywa z plastikiem, który po prostu jest tańszy...

 

drewno

 

My jednak wolimy drewno. Lubimy je za to, że jest szlachetne, lekkie, ciepłe i przyjemne w dotyku. To ważne, bo każdy klocek mamy w rękach wiele razy podczas produkcji - to prawie jak zabawa!

Każdy klocek jest też niepowtarzalny i na pewno nikt drugiego takiego samego nie dostanie. Likocki są zrobione z twardego drewna bukowego wysokiej klasy i trzeba się naprawdę bardzo napracować, żeby je uszkodzić. Wiemy coś o tym, bo w naszej wytwórni próbujemy je zepsuć na różne sposoby, których jednak nie opiszemy, żeby nie namawiać nikogo do niebezpiecznej zabawy.

Sprawdź nasze produkty: https://likocki.pl/nasze_produkty

Bestsellery
Drewniana kasetka na Likocki
Drewniana kasetka na Likocki
64,90 zł
szt.
Klocki puzzle Pojazdy
Klocki puzzle Pojazdy
19,90 zł
szt.
Klocki puzzle Zwierzęta
Klocki puzzle Zwierzęta
29,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl