Nowość w naszym sklepie! 0
Nowość w naszym sklepie!

 

Nowość w naszym sklepie!

 

 

Jesteśmy bardzo podekscytowani mogąc ogłosić, że dzisiaj swoją premierę mają nowe Likocki! Przedstawiamy LIKOCKI PUZZLE!

 

Wejdź z Klockiem w świat pasjonujących układanek! Dobierz klocki do siebie w taki sposób, by razem utworzyły obrazek. W każdym zestawie znajdziesz sześć obrazków do ułożenia. 

 

Dlaczego nie są kolorowe?

 

Likocki Puzzle są w 100% naturalne. Nie zawierają żadnych farb, lakierów czy plastiku. Jeśli chcesz, możesz pomalować obrazki na klockach kredkami czy farbkami dla dzieci, albo ozdobić techniką decoupage.  Dodatkowa personalizacja spowoduje, że Twój zestaw będzie wyjątkowy i jedyny w całym wszechświecie.

Dlaczego nasze zabawki nie są pstrokate i rozkrzyczane? Bo szanujemy dzieci. Wierzymy w ich wyobraźnię, która dodaje kolorów i zamienia najprostsze przedmioty w magiczne amulety. Dorośli tak nie potrafią, dla nich słoń musi wyglądać jak słoń, ruszać się jak słoń i trąbić jak słoń – a i tak nie będą przekonani, że jest prawdziwy. Dla dziecka słoniem może być tekturowe pudło. Dlatego unikamy jarmarcznych kolorów i głupawych obrazków. Wolimy prostą formę i nieskomplikowany, choć przemyślany projekt. Wystrzegamy się lśniących pudełek i opakowań, które cieszą oczy i nadają się tylko do wyrzucenia.

 

 

 

Co dają dziecku?

 

Nasze drewniane układanki rozwijają zdolności manulane dzieci i koordynację ich ruchów. Uczą także abstrakcyjnego myślenia i wyobraźni przestrzennej. Nade wszystko jednak dostarczają wspaniałej zabawy na długie godziny! 

 

Są bezpieczne. Stosujemy sprawdzone materiały. Z naszych klocków nie da się zeskrobać wzorów, nie farbują też po zmoczeniu wodą. Gotowe klocki poddajemy różnym testom, żeby upewnić się, czy wytrzymają intensywną zabawę. Każdy etap produkcji odbywa się w Polsce. Likocki robione są ręcznie, z zachowaniem dbałości w wykończeniu każdej kostki.

Pamiętamy też o przyrodzie. Dbamy o ekologię, lubimy drzewa i przy produkcji naszych klocków nie wykorzystujemy materiałów szkodzących naturze.

Zabawa naszymi klockami to świetny punkt wyjścia do rozmowy o naturze i ochronie środowiska, stanowiąc początek edukacji ekologicznej.

 

 

 

Ręcznie robione!

 

Drewno to nie metal i każdy klocek jest odrobinę inny. Dodatkowo, klocki ze wszystkich zestawów mają ręcznie wyfrezowane krawędzie, aby nie były ostre. Mogą się zatem różnić delikatnie od siebie (ze względu na wspomnianą ręczną robotę), ale to tylko zaleta, bo w ten sposób każdy klocek jest niepowtarzalny.

 

Każdy zestaw prezentuje inny poziom trudności, ale wszystkie przynoszą solidną dawkę radości i zabawy. Sprawdź całą ofertę tu: https://www.likocki.pl/puzzle 

 

Polub nas na facebooku i odwiedzaj nas często, bo będziemy uzupełniać ofertę regularnie! Jeszcze sporo nowości przed nami!

 

Komentarze do wpisu (0)

Bestsellery
Drewniana kasetka na Likocki
Drewniana kasetka na Likocki
64,90 zł
szt.
Klocki puzzle Pojazdy
Klocki puzzle Pojazdy
19,90 zł
szt.
Klocki puzzle Zwierzęta
Klocki puzzle Zwierzęta
29,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl