Poznaj Likocki

Wszystko, co wiemy o Likockach

FAKTY I CIEKAWOSTKI O NASZYCH KLOCKACH I ICH PRODUKCJI

Chociaż to tylko drewniane sześcianiki, jednak sporo można o nich powiedzieć. W końcu my sami wiemy o tym najlepiej! Postanowiliśmy podzielić się tą wiedzą z Wami i zebraliśmy poniżej wszystkie informacje, które jeśli Was nie zaskoczą, to na pewno będą interesujące.

 

Poznaj całą rodzinę

JEDEN RODZAJ KLOCKÓW? TO BYŁOBY ZA MAŁO! Nawet słonie są różne: afrykańskie, indyjskie, leśne, stepowe, a wszystkie różnią się czymś od siebie. Tak samo Likocki. Produkujemy je w różnych odmianach, żeby każdy znalazł coś odpowiedniego dla siebie. Różnią się wyglądem liter, sposobem wykończenia drewna czy opakowaniem. Aby łatwiej było zapamiętać te odmiany, nadaliśmy im logiczne nazwy. Dzięki temu zabiegowi bez problemu wybierzesz odpowiednią dla siebie odmianę!

Poniżej możesz przejrzeć różne odmiany Likocków i zobaczyć, czym się od siebie różnią. Na pewno znajdziesz najbardziej odpowiednią dla siebie.

 

Odmiany Likocków

- Likocki Letters Standard MINI - pomniejszony zestaw podstawowy, czyli z wypalonymi konturami liter (bez wygrawerowanych środków liter). Zestaw zawiera 15 sztuk klocków i jest umieszczony w kartonowym pudełku.

- Likocki Letters Premium MINI - pomniejszony zestaw premium, czyli z wypalonymi i wygrawerowanymi literami. Zestaw zawiera 15 sztuk klocków i jest umieszczony w kartonowym pudełku.

- Likocki Letters Standard - podstawowy zestaw, z wypalonymi konturami liter (bez wygrawerowanych liter). Zestaw duży, zawiera 30 klocków i jest umieszczony w kartonowym pudełku.

- Likocki Letters Premium - zestaw premium, z wypalonymi i wygrawerowanymi literami. Zestaw duży, zawiera 30 klocków i jest umieszczony w kartonowym pudełku.

- Likocki Letters Standard PLUS - podstawowy zestaw, z wypalonymi konturami liter (bez wygrawerowanych liter). Zapakowany jest w drewnianą, personalizowaną kasetkę. Zestaw robiony na zamówienie. Zawiera 30 sztuk klocków.

- Likocki Letters Premium PLUS - najbardziej ekskluzywny zestaw, z wypalonymi i wygrawerowanymi literami. Zapakowany jest w drewnianą, personalizowaną kasetkę. Zestaw robiony na zamówienie. Zawiera 30 sztuk klocków.

Klocki ze wszystkich zestawów mają ręcznie wyfrezowane krawędzie, aby nie były ostre. Mogą się jednak różnić delikatnie od siebie (ze względu na wspomnianą ręczną robotę) czyniąc każdy klocek niepowtarzalnym. 

 

Litery z sześciu stron

Bez infantylnych obrazków "na literę". Uczymy się czytać, a nie rozróżniać jabłka. 

 

Grube 40 milimetrów!

Nie żałowaliśmy drewna, żeby klocki były okazałe i miały kształt prawdziwej kostki. Wyeliminowaliśmy przy tym niebezpieczeństwo połknięcia i zakrztuszenia się klockiem. 

Rozkład Liter nie jest przypadkowy.

To całkiem trudny problem, które litery mają znaleźć się na których klockach. Dlatego zespół ludzi projektujących klocki ułożyła specjalny program komputerowy, który wyliczył jaki układ liter na klockach jest najbardziej optymalny. Nie ma drugich klocków o tak wielkich możliwościach!

Bestsellery
Klocki puzzle Pojazdy
Klocki puzzle Pojazdy
14,90 zł
szt.
Klocki puzzle Zwierzęta
Klocki puzzle Zwierzęta
24,90 zł
szt.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Click Shop | Hosting home.pl